Home videos Çalma Listesi About Us Resmi Web sitesi
Turkish

TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD

Kalite silinmiş film buharlaştırıcı, Kısa yol damıtma kiti Çin'den üretici

Kaliteli tedarikçi Ana ürünler
Tanıtım

ToptionProfesyonel bir laboratuvar çözüm sağlayıcısıdır ve biyoloji, kimya, ilaç gibi çeşitli alanlarda küresel müşterilere en iyi çözümleri ve laboratuvar ekipmanlarını sunmaya adanmıştır.Çevre analiziSon hedefimiz tüm disiplinlerde tutarlı kalıyor:Araştırmalarınızın doğruluğunu ve verimliliğini artırmak için size en uygun çözümleri ve ekipmanları sağlamak.

 

Merkezi Çin'in Xi'an'da bulunan TOPTION, sayısız üniversite ve araştırma enstitüsü arasında yer almasından yararlanır.Aynı zamanda binlerce yıllık zengin tarihi ve kültürel mirasıylaBu derin kültür ve güçlü bilimsel araştırma kapasitesi, daha iyi ürünler, çözümler ve hizmetler sunmamızı sağlayan sürekli gelişimimizin itici gücüdür.

 

Fabrikamız

 

 

TOPTION, moleküler damıtma ekipmanları, ekstraksiyon ekipmanları, yükselen film buharlaştırıcıları, döner buharlaştırıcılar, cam reaktörler,Karboksilasyon ve kristalleştirme için paslanmaz çelik reaktörleriToption marka aletlerimiz 70'den fazla ülkede ve bölgede güçlü bir üne sahip.Araştırma ile ilgili zorlukları çözmek için on binlerce kuruluşa teknik destek veriyoruz.Müşterilerimize üniversiteler, araştırma enstitüleri, endüstriler, denetim kurumları ve diğerleri dahildir.

 

Temel Değerlerimiz

 

TOPTION'da yaptığımız her şey işimizin her yönünü etkileyen üç temel değere dayanır: kurduğumuz ortaklıklar; istihdam ettiğimiz bireyler;Ve ürettiğimiz en kaliteli ekstraksiyon, damıtma ve buharlaştırma ekipmanları..

 

1) Kalite

 

Kalite, şirketimiz içindeki bir departmandan daha fazlasıdır, insanları tanımlayan içsel bir değerdir (yalnızca en nitelikli profesyonelleri işe alırız),ekipmanlarımız (özel kaliteye sahip güvenilir ürünler üretiyoruz), ve karar verme sürecimiz (iyi bilinçli seçimlere öncelik veriyoruz).

 

 

2) Hizmet

 

Müşterilerimiz yaptığımız her şeyin merkezinde yer alıyor. Onların istekleri ve ihtiyaçları bizi sürekli olarak geliştirmeye ilham veriyor.İster üretim ekipmanları olsun, ister pazarlama stratejileri olsun, ister TOPTION iş faaliyetlerinin diğer yönleri olsun, varlığımız değerli müşterilerimize hizmet etmek etrafında dönüyor..

 

 

3) Sadakat

 

Birbirimize saygı göstermek ve müşterilerimize en büyük dikkatle davranmak kimliğimizin temelinde yatar.Tüm ilişkilerimizde dürüst ve adil olmaya kararlıyız.Ayrıca, sadece ortaklarımızın değil, aynı zamanda çalışanlarımızın, tüm endüstrinin ve en son ekipman çözümlerimize güvenen tüketicilerin çıkarları için hareket etmeyi taahhüt ediyoruz.

 

 

Toption ekipmanları tüm güvenlik standartlarını karşılıyor.Çıkarma, damıtma ve buharlaştırma ekipmanlarımız şehriniz için önceden sertifikalandırılmıştır.Kurulum ve dağıtım için zaman kazandıracağız.
 

 

 

Sürekli gelişmeye kararlıyız. Global müşterilerimize en iyi ekipman ve hizmetleri sunmayı hedefliyoruz.Araştırma enstitüleri, üniversiteler ve gıda endüstrisi.info@toptionlab.com.
 

 

 

Daha fazlasını görüntüle
Şirket ayrıntıları
Office Address: 1-2401 Tiandiyuan·Yuexi Plaza, Taibai South Road, Yanta Bölgesi, Xi'an Şehri, Shaanxi Eyaleti
Worktime: 8:30-17:30(Beijing Saat)
Business Phone: 86-29-88763980(Çalışma Zamanı)   
Müşteri Yöneticisi
Mr. David Fan
İş telefonu: +86 15339151837
WhatsApp: +8618700913450