Mesaj gönder
Ürünler
Cases
Home >

TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD Cases

Etkinlikler
Contact Us
86-29-88763980
Contact Now
Son şirket davası hakkında Döner Buharlaştırıcı Nedir?

Döner Buharlaştırıcı Nedir?

Budöner buharlaştırıcıbir döner motor, damıtma koltuğu, geri kazanma koltuğu, ısıtma kazanı, kondansör tüpü ve diğer parçalardan oluşan yaygın bir laboratuvar ekipmanıdır.Temel olarak düşük basınç koşullarında uçucu çözücülerin sürekli damıtılmasında kullanılır ve büyük ölçekli konsantrasyon için yaygın olarak kullanılırBilimsel araştırma deneyleri ve kimyasal, ilaç, gıda, çevre koruması endüstriyel seri üretimi için ideal bir ekipman.ve üniversite alanları.   Döner buharlaştırıcı, düşük basınç koşullarında çok sayıda uçucu çözücüyi sürekli olarak damıtır.ve ekstraksiyon çözeltisinin konsantrasyonu ve alıcı çözeltinin damıtılması reaksiyon ürünlerini ayırabilir ve arındırabilirBüyük kapasiteli döner buharlaştırma koltuğu, buharlaştırma alanını artırmak için kullanılır.Düşük basınçlı bir su banyosuna yerleştirilir ve çözeltinin etkili bir şekilde difüzyon yoluyla buharlaşmasını sağlamak için dönerken ısıtılır.
2024-01-31
Daha fazlasını oku
Son şirket davası hakkında Cam Reaktörünün Tanıtımı

Cam Reaktörünün Tanıtımı

Bir reaksiyon kapı veya cam reaktörü, malzeme sentezi, damıtma ve konsantrasyon gibi deneylerde fiziksel veya kimyasal reaksiyonlar için kullanılan bir kapıdır.Isıtma gibi işlevlere sahiptir., buharlaşma, soğutma ve yüksek hızlı karıştırma.     Reaktörün malzemesine göre, iki tür reaktör vardır: cam reaktörler ve paslanmaz çelik reaktörler.   Reaktörün yapısına göre tek katmanlı cam reaktörler, çift katmanlı cam reaktörler ve üç katmanlı cam reaktörler vardır.Kullanılan reaktör tipi, hammadde karışımının dış reaksiyon koşullarına bağlıdır..
2024-01-05
Daha fazlasını oku
1
Site Haritası |  Privacy Policy | China Good Quality silinmiş film buharlaştırıcı Supplier. Copyright © 2024 toption-china.com . All Rights Reserved.