Mesaj gönder
Ürünler
solution details
Home > Cases >
Döner Buharlaştırıcı Nedir?
Etkinlikler
Contact Us
86-29-88763980
Contact Now

Döner Buharlaştırıcı Nedir?

2024-01-31

Son şirket davası hakkında Döner Buharlaştırıcı Nedir?

Budöner buharlaştırıcıbir döner motor, damıtma koltuğu, geri kazanma koltuğu, ısıtma kazanı, kondansör tüpü ve diğer parçalardan oluşan yaygın bir laboratuvar ekipmanıdır.Temel olarak düşük basınç koşullarında uçucu çözücülerin sürekli damıtılmasında kullanılır ve büyük ölçekli konsantrasyon için yaygın olarak kullanılırBilimsel araştırma deneyleri ve kimyasal, ilaç, gıda, çevre koruması endüstriyel seri üretimi için ideal bir ekipman.ve üniversite alanları.

 

Döner buharlaştırıcı, düşük basınç koşullarında çok sayıda uçucu çözücüyi sürekli olarak damıtır.ve ekstraksiyon çözeltisinin konsantrasyonu ve alıcı çözeltinin damıtılması reaksiyon ürünlerini ayırabilir ve arındırabilirBüyük kapasiteli döner buharlaştırma koltuğu, buharlaştırma alanını artırmak için kullanılır.Düşük basınçlı bir su banyosuna yerleştirilir ve çözeltinin etkili bir şekilde difüzyon yoluyla buharlaşmasını sağlamak için dönerken ısıtılır.

Site Haritası |  Privacy Policy | China Good Quality silinmiş film buharlaştırıcı Supplier. Copyright © 2024 toption-china.com . All Rights Reserved.