Mesaj gönder
Ürünler
Factory Tour
Home >

TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD Factory Tour

TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD üreticinin üretim hattı
TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD

Toption Instrument CO., LTD.

TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD
Detay Bilgi
Ana Pazar:
Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında
İşletme Türü:
Üretici , Satıcı
Çalışan sayısı:
100~200
İhracat c.c:
80% - 90%
Ayrıntılı açıklama

ToptionProfesyonel bir laboratuvar çözüm sağlayıcısıdır ve biyoloji, kimya, ilaç gibi çeşitli alanlarda küresel müşterilere en iyi çözümleri ve laboratuvar ekipmanlarını sunmaya adanmıştır.Çevre analiziSon hedefimiz tüm disiplinlerde tutarlı kalıyor:Araştırmalarınızın doğruluğunu ve verimliliğini artırmak için size en uygun çözümleri ve ekipmanları sağlamak.

 

Merkezi Çin'in Xi'an'da bulunan TOPTION, sayısız üniversite ve araştırma enstitüsü arasında yer almasından yararlanır.Aynı zamanda binlerce yıllık zengin tarihi ve kültürel mirasıylaBu derin kültür ve güçlü bilimsel araştırma kapasitesi, daha iyi ürünler, çözümler ve hizmetler sunmamızı sağlayan sürekli gelişimimizin itici gücüdür.

 

Fabrikamız

 

TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD fabrika üretim hattı 0

 

TOPTION, moleküler damıtma ekipmanları, ekstraksiyon ekipmanları, yükselen film buharlaştırıcıları, döner buharlaştırıcılar, cam reaktörler,Karboksilasyon ve kristalleştirme için paslanmaz çelik reaktörleriToption marka aletlerimiz 70'den fazla ülkede ve bölgede güçlü bir üne sahip.Araştırma ile ilgili zorlukları çözmek için on binlerce kuruluşa teknik destek veriyoruz.Müşterilerimize üniversiteler, araştırma enstitüleri, endüstriler, denetim kurumları ve diğerleri dahildir.

 

Temel Değerlerimiz

 

TOPTION'da yaptığımız her şey işimizin her yönünü etkileyen üç temel değere dayanır: kurduğumuz ortaklıklar; istihdam ettiğimiz bireyler;Ve ürettiğimiz en kaliteli ekstraksiyon, damıtma ve buharlaştırma ekipmanları..

 

1) Kalite

 

Kalite, şirketimiz içindeki bir departmandan daha fazlasıdır, insanları tanımlayan içsel bir değerdir (yalnızca en nitelikli profesyonelleri işe alırız),ekipmanlarımız (özel kaliteye sahip güvenilir ürünler üretiyoruz), ve karar verme sürecimiz (iyi bilinçli seçimlere öncelik veriyoruz).

 

TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD fabrika üretim hattı 1

 

2) Hizmet

 

Müşterilerimiz yaptığımız her şeyin merkezinde yer alıyor. Onların istekleri ve ihtiyaçları bizi sürekli olarak geliştirmeye ilham veriyor.İster üretim ekipmanları olsun, ister pazarlama stratejileri olsun, ister TOPTION iş faaliyetlerinin diğer yönleri olsun, varlığımız değerli müşterilerimize hizmet etmek etrafında dönüyor..

 

TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD fabrika üretim hattı 2

 

3) Sadakat

 

Birbirimize saygı göstermek ve müşterilerimize en büyük dikkatle davranmak kimliğimizin temelinde yatar.Tüm ilişkilerimizde dürüst ve adil olmaya kararlıyız.Ayrıca, sadece ortaklarımızın değil, aynı zamanda çalışanlarımızın, tüm endüstrinin ve en son ekipman çözümlerimize güvenen tüketicilerin çıkarları için hareket etmeyi taahhüt ediyoruz.

 

 

Toption ekipmanları tüm güvenlik standartlarını karşılıyor.Çıkarma, damıtma ve buharlaştırma ekipmanlarımız şehriniz için önceden sertifikalandırılmıştır.Kurulum ve dağıtım için zaman kazandıracağız.
 

TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD fabrika üretim hattı 3

 

TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD fabrika üretim hattı 4

 

Sürekli gelişmeye kararlıyız. Global müşterilerimize en iyi ekipman ve hizmetleri sunmayı hedefliyoruz.Araştırma enstitüleri, üniversiteler ve gıda endüstrisi.info@toptionlab.com.
 

 

 

Üretim hattı

TOPTION, moleküler damıtma ekipmanları, kenevir çıkarma ekipmanları, yükselen film buharlaştırıcıları, döner buharlaştırıcılar, cam reaktörler,Karboksilasyon ve kristalleştirme için paslanmaz çelik reaktörleriToption marka aletlerimiz 70'den fazla ülkede ve bölgede güçlü bir üne sahip.Araştırma ile ilgili zorlukları çözmek için on binlerce kuruluşa teknik destek veriyoruz.Müşterilerimize üniversiteler, araştırma enstitüleri, endüstriler, denetim kurumları ve diğerleri dahildir.

TOPTION INSTRUMENT CO.,LTD fabrika üretim hattı 0

Site Haritası |  Privacy Policy | China Good Quality silinmiş film buharlaştırıcı Supplier. Copyright © 2024 toption-china.com . All Rights Reserved.